0

داستان رخت

رخت درتابستان سال 1399 با هدف راحتی و کیفیت بیشتر در هر ساعت از روز و تنهایی ما توی خونه، فعالیت خودش رو شروع کرد.

ایده رخت در زمان قرنطینه خانگی در کرونا به ذهن ما رسید. با این ایده که کیفیت های اطراف ما میتونن روی انرژی ما اثر مستقیم بذارن و هرچه این کیفیت ها به به طبیعت نزدیکتر باشن اثر بهتری روی امود ما دارن .

برای مثال بودن در طبییعت ،داشتن گل و گیاه توی خونه ، بوهای یاداور طبیعیت لباس هایی از الیاف طبیعی به ما حس ارامش و امنیت و انرژی میده پس چه بهتر که رخت تنمون تمام روز این حس رو به ما بده.

ما نبود برندیکه هم به زیبابی ظاهری ما و هم احساس راحتیمون با هم اهمییت بده رو حس کردیم و تصمیم به تولید گرفتیم. سعی بر این داشتیم که الگو های ساده سایز ازاد از جنس نخ و پنبه رو تولید کنیم و اکسسوریز های درست کنیم ازعصاره گل های لوندر برای بهبود خواب و ارامش ذهن و تن. به این نتبجه رسیدیم فقظ زمانی میتونیم خودمون رو دوست داشته باشیم که تو هر لحظه مراقب و عاشق خودمون باشیم و برای ساعاتی که حتی توی خونه هسیتیم بهترین رو برای خودمون بخوایم و تمام ساعات روز برای بدون تلاشی self care داشته باشیم . رخت هامون به سرعت مورد استقبال قرار گرفتن و باعث بزرگتر شدن خانواده رخت شد.

درطی مسیر سعی داشتیم طبیعیت الهام بخش ما باشه و به طبییعت مهر ببخشیم و از کمترین پلاستیک استفاده کنیم. رخت های ما در تیم متشکل از چندین خانم سرپرست خانواده با دقت و وسواس زیاد با دست های پر مهر و انرژی دوخته میشن و در بسته بندی های کاملا کاغذی به دست شما عزیزان میرسن.